Skuteczne zarządzanie budową dzięki XCM 2012: bezpłatne webinarium!

01listopada

Skuteczne zarządzanie budową dzięki XCM 2012: bezpłatne webinarium!

 

5 listopada odbędzie się webinarium, podczas którego zgłębimy temat skutecznego zarządzania budową za pomocą systemu Xplus Contract Management (XCM) 2012, rozwiązania wertykalnego dla branży budowlanej na platformie Microsoft Dynamics AX. Produkt skierowany jest głównie do przedsiębiorstw projektowych, ktore realizują projekty długoterminowe, wspierając je w zakresie obsługi i zarządzania projektami i budżetami dla tych projektów.

 

Podczas spotkania będziemy dyskutować, jak zbudować efektywną strukturę projektu budowlanego, tak aby zapewniała nam wymaganą kontrolę nad całością projektu i jego elementami bez generowania dodatkowej pracy. Nauczymy się też gwarantować bieżącą i wiarygodną informację zarządczą oraz jak poznać, czym jest " rzeczywisty wynik na kontrakcie".

 

UWAGA! Promocja jesienna!

 

Zarejestruj się już dziś i zakup minimum 100 licencji użytkownika Microsoft Dynamics AX do końca listopada 2015, a jedno z naszych autorskich rozwiązań (XCM, XPiW, EA lub KB) dostaniesz tylko za 1 EUR!

 

Ujednolicenie metod pracy wszystkich osób zaangażowanych w realizację kontraktu pozwala na ułatwienie i zwiększenie dostępu do informacji na temat wszystkich procesów w przedsiębiorstwie. Wiedza, na przykład na temat ewentualnych problemów na projekcie, jest gromadzona i widoczna na bieżąco, a nie w momencie rozliczania projektu, w efekcie pozwala to na szybką reakcję oraz eliminowanie potencjalnych zagrożeń. Mając tak szczegółową i dynamicznie aktualizowaną informację, możliwe jest także precyzyjne wyliczenie marży na kontrakcie, z uwzględnieniem szeregu zmian, takich jak wahania cen materiałów czy problemy z zatrudnieniem w ekipach wykonawczych. Posiadanie jednej, wspólnej bazy kontraktów to także zaawansowana analityka biznesowa na podstawie dotychczas zrealizowanych kontraktów.

 

Mierzenie rzeczywistego wyniku na kontrakcie jest jednym z najtrudniejszych wyzwań. Wielość czynników mających wpływ na ostateczny efekt, a także konieczność posiadania stale aktualizowanej, możliwie najbardziej aktualnej informacji prowadzi do wielu niewiadomych. Dzięki XCM wyeliminujesz konieczność dzwonienia na koniec miesiąca do kierowników projektu, by uzyskać o nim informacje, które zwiększą Twoje możliwości analityczne, a także uzyskasz wgląd w bieżący stan wpływów i wydatków oraz kontrolę bieżącego cash-flow kontraktów – przygotowanie się na płatność, zanim faktura dojdzie do księgowości.

 

Rejestracja zamknięta

Zamów takie warsztaty! Wróć do listy wydarzeń
  • footer_logo
  •   Puławska 435 A 02-801 Warszawa
  •   +48 22 295 02 50
  •   +48 22 295 02 99
  • biuro@xplus.pl

Najnowsze tweety

  

Używamy plików cookies na tej stronie.

Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies w naszej witrynie, zobacz naszą politykę prywatności.