Dynamics365 dla większej produktywności przedsiębiorstwa

 

 • Złoty partner Microsoft

  Od czerwca 2004 r. (podpisanie umowy partnerskiej z Microsoft Business Solutions) przeprowadziliśmy wiele udanych wdrożeń, modyfikacji oraz popraw wydajności aplikacji MS Dynamics AX. Obecnie posiadamy najwyższy status partnera Microsoft – Gold Certified Partner.

   

   

 
 • Rozwiązanie nagrodzone tytułem TOP BUILDER

  W 2010 r. nagrodzeni prestiżowym tytułem TOP BUILDER 2010 za najbardziej innowacyjne rozwiązanie międzynarodowych targów budowlanych BUDMA 2010.

   

 • W Microsoft Dynamics President’s Club

  Od 2010 r., jako jedyny polski partner, w elitarnym klubie Microsoft Dynamics President’s Club, który zrzesza 5% najlepszych partnerów tego największego na świecie dostawcy rozwiązań informatycznych.

   

   

   

 
 • Certyfikatowane autorskie rozwiązanie XCM

  W 2011 r. jako jedyni na rynku polskim otrzymaliśmy certyfikat dla naszego autorskiego rozwiązania Xplus Construction Management (XCM) – Certified for Microsoft Dynamics AX.

   

   

 • Czołowy dostawca zintegrowanych systemów IT

  Naszą misją jest być czołowym dostawcą zintegrowanych systemów IT dla firm projektowych, produkcyjnych, handlowo-dystrybucyjnych i FMCG. Nasze doświadczenie, narzędzia i znajomości specyfiki branży potwierdzone licznymi referencjami przynoszą naszym klientom wiele wartości dodanych, takich jak minimalne ryzyko wdrożeniowe.

 
 • Notowani na NewConnect

  Od maja 2008 r. notowani na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

   

   

   

   

 

 

Jedną z kluczowych inicjatyw Microsoftu jest wdrażanie innowacji w procesach biznesowych, a Dynamics365 for Operations jest usytuowany w samym sercu tego postanowienia.

 

Pierwszym krokiem jest przeniesienie interoperacyjności między platformami firmy Microsoft na zupełnie nowy poziom funkcjonalności i wydajności. System współdziała bezproblemowo z aplikacjami pakietu Office 365, co umożliwia np. wyświetlanie danych budżetowych w programie Excel, podczas gdy ERP zarządza procesem żądania i zatwierdzania przez cały czas utrzymywania połączenia na żywo, aby były one aktualne. Pola mogą być modyfikowane i usuwane bezpośrednio z programu Microsoft Excel przed przesłaniem danych do Dynamics 365. Do tego dochodzi współpraca i możliwości analityczne Skype for Business i Power BI oraz niezwykle wydajny zestaw zintegrowanych narzędzi do monitorowania wydajności.

 

Koncepcja, która wykorzystuje wszystkie te możliwości, to "Workspaces". Wprowadzenie obszaru roboczego w pełni wykorzystuje nowy poziom interoperacyjności. Przestrzeń robocza to ulepszone centrum roli, które łączy dane, analizy, procesy i osoby niezbędne do rozwiązania złożonych zadań. Jest ona użyteczna dla wszystkich pracowników, którzy chcą personalizować swoje przepływy pracy, choć szczególnie może pomóc tym, którym przypisane są specjalne role lub działania.

 

Dla użytkowników systemu istnieje szereg predefiniowanych obszarów roboczych. Na przykład menedżer działu HR może kontrolować wszystkie swoje zadania w całej organizacji. W środowisku handlu detalicznego znajdują się przestrzenie robocze przeznaczone do zarządzania kategoriami i produktami, cenami i rabatami, zarządzaniem katalogami i wdrażaniem kanałów oraz operacjami, co umożliwia centralne zarządzanie wszystkimi procesami związanymi z wdrażaniem kanałów, operacjami i operacjami detalicznymi. UI oparte na przeglądarce pozwala użytkownikowi na otwieranie wielu okien ze swojego obszaru roboczego, co zwiększa doświadczenie użytkowników i wydajność.

 

Przewodniki zadań zintegrowane z Cortana Intelligence umożliwiają użytkownikom tworzenie krok po kroku opisów procesów, które mogą być później przeszukane i dostępne z biblioteki. Nowy użytkownik będzie z kolei prowadzony przez ekran z wizualnymi wskazówkami, gdzie należy kliknąć i co wprowadzić. Wbudowany i dostępny zasób szkoleniowy pozwala początkującym użytkownikom na szybkie poznanie funkcjonalności.

 

Co więcej, Cortana poinformuje użytkownika, kiedy powinien wyruszyć na spotkanie na podstawie danych o pogodzie i ruchu. Ta sama funkcjonalność może być zastosowana w aplikacjach biznesowych, na przykład w celu powiadomienia o problemie w łańcuchu dostaw lub braków inwentarza.

 

 

 

Dowiedz się więcej o Dynamics 365

 

Referencje

XPLUS to sprawdzony partner na każdym etapie cyklu życia systemu informatycznego. Kompetencje i zaangażowanie konsultantów Działu Opieki i Wsparcia dają nam pewność, że nasze rozwiązanie informatyczne jest w najlepszych rękach.


― FRESENIUS MEDICAL CARE
Więcej

Pracownicy XPLUS SA to wysoko wykwalifikowani specjaliści posiadający szeroką wiedzę w zakresie organizacji oraz zarządzania. XPLUS oferuje sprawdzone rozwiązania informatyczne i zapewnia profesjonalne wsparcie w prowadzonej działalności biznesowej.


― REPROGRAF
Więcej

Nieprzerwana od 5 lat współpraca jest najlepszym wyrazem naszego zadowolenia z jakości świadczonych usług przez specjalistów z XPLUS SA. Rekomendujemy XPLUS jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera biznesowego.


― Lotos Poligrafia
Więcej

 

O XPLUSWięcej o nas


Kim jesteśmy?
Xplus to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.
Co robimy?
Wdrażamy, utrzymujemy i rozwijamy systemy IT. Opracowujemy metody i narzędzia pozwalające skutecznie zarządzać organizacją w biznesie projektowym. Doradzamy biznesowo i uczymy, jak za ich pomocą sprawnie i skutecznie zdystansować konkurencję.
Dla kogo się staramy?

Jako Xplus wspieramy organizacje zarządzane projektowo, zwłaszcza przedstawicieli branży budowlanej. Jako Dynamics Automated pomagamy zarówno krajowym, jak i zagranicznym przedsiębiorstwom posługującym się system Microsoft Dynamics AX lub go wdrażającym.

Z kim pracujemy?

Uwielbiamy specjalistów i potrafimy ich cenić. Sprawdź, dlaczego warto pracować w Xplus - zajrzyj do menu "Kariera"! Cenimy też naszą sieć partnerską i starannie ją budujemy. Zajrzyj na „O Xplus/Partnerzy” i poznaj bliżej naszych partnerów!

Oferta w pigułce


tab_img

Doradztwo strategiczne i procesowe, projektowanie rozwiązań, wdrożenia i utrzymanie systemów informatycznych, produkcja oprogramowania na zamówienie, Audyty, Szkolenia (dodatkowo, zespół Dynamics Automated organizuje Webinar Wednesdays – w każdą środę omawiamy (po angielsku) kluczowe dla stabilności i rzetelności danych zagadnienia związane z wszelkimi rodzajami testów MS Dynamics AX, pokazujemy też m.in. jak efektywnie szkolić użytkowników.

tab_img

Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Dynamics NAV, PPM, EMCS, Sharepoint, Jet Reports, Webcon BPS, Xplus Contract Management (XCM)

tab_img

Rodzinę produktów Dynamics Automated (trademark Xplus) tworzą dwie grupy produktów: ABC i MMM. Każda z nich składa się z 3 rozwiązań. ABC to Executive Automats (EA), Knowledge Base (KB) i Development Cycle (DC), na MMM składają się: Budget Master (BM), Efforts Meter (EM) i Results Mentor (RM). Xplus jest też autorem rozwiązania wertykalnego dla branży budowlanej (Xplus Contract Management, XCM) oraz rozwiązania wspierającego proces obiegu faktur (Xplus Purchase Invoice Workflow, XPIW).

Ciekawostki o Xplus

 

Poznaj nas trochę bliżej – oto kilka niecodziennych pomysłów, które zrealizowaliśmy, żeby móc zapewniać naszym klientom jakość, której sami pragniemy:

 

 • 2 autorskie metodyki
 • 8 autorskich narzędzi
 • 100 wskaźników efektywności operacyjnej
 • 30 kategorii nakładów Xplus

 • 12 parametrów łańcucha przetwarzania mocy na wartość
 • 7 proporcji struktury mocy
 • footer_logo
 •   Puławska 435 A 02-801 Warszawa
 •   +48 22 295 02 50
 •   +48 22 295 02 99
 • biuro@xplus.pl

Najnowsze tweety

  

Używamy plików cookies na tej stronie.

Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies w naszej witrynie, zobacz naszą politykę prywatności.