Right Sidebar Page - Press Room

 

 • Złoty partner Microsoft

  Od czerwca 2004 r. (podpisanie umowy partnerskiej z Microsoft Business Solutions) przeprowadziliśmy wiele udanych wdrożeń, modyfikacji oraz popraw wydajności aplikacji MS Dynamics AX. Obecnie posiadamy najwyższy status partnera Microsoft – Gold Certified Partner.

   

   

 
 • Rozwiązanie nagrodzone tytułem TOP BUILDER

  W 2010 r. nagrodzeni prestiżowym tytułem TOP BUILDER 2010 za najbardziej innowacyjne rozwiązanie międzynarodowych targów budowlanych BUDMA 2010.

   

 • W Microsoft Dynamics President’s Club

  Od 2010 r., jako jedyny polski partner, w elitarnym klubie Microsoft Dynamics President’s Club, który zrzesza 5% najlepszych partnerów tego największego na świecie dostawcy rozwiązań informatycznych.

   

   

   

 
 • Certyfikatowane autorskie rozwiązanie XCM

  W 2011 r. jako jedyni na rynku polskim otrzymaliśmy certyfikat dla naszego autorskiego rozwiązania Xplus Construction Management (XCM) – Certified for Microsoft Dynamics AX.

   

   

 • Czołowy dostawca zintegrowanych systemów IT

  Naszą misją jest być czołowym dostawcą zintegrowanych systemów IT dla firm projektowych, produkcyjnych, handlowo-dystrybucyjnych i FMCG. Nasze doświadczenie, narzędzia i znajomości specyfiki branży potwierdzone licznymi referencjami przynoszą naszym klientom wiele wartości dodanych, takich jak minimalne ryzyko wdrożeniowe.

 
 • Notowani na NewConnect

  Od maja 2008 r. notowani na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

   

   

   

   

Witamy w centrum prasowym Xplus!

Mamy nadzieję, że w tej sekcji znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do pracy. Staraliśmy się zawrzeć tu podstawowe informacje o aktualnościach, a także logotypy w wysokiej rozdzielczości, do których jeszcze w listopadzie dołączymy brandbooki. Zapraszamy do częstych wizyt, śledzenia nas w mediach społecznościowych oraz korzystania z zamieszczonych tu materiałów!
Jeśli potrzebujesz czegoś, co nam umknęło, albo masz uwagi do funkcjonowania tej strony, uprzejmie prosimy o kontakt (dane są na dole strony).

 
 •  
 • Wydarzenia  Webinaria Dynamics Automated i warsztaty Xplus, konferencje i inne imprezy!

 
 •  
 • Strefa pobrań  Dokumenty produktowe, logotypy, brandbooki, informacje prasowe, zdjęcia i in.

 
 
 •  
 • Dofinansowania z UE  Wszelkie informacje związane z projektami,
  na które otrzymaliśmy dofinansowanie z UE.

 •  
 • Ogłoszenia  Informacje prasowe, promocje, inicjatywy społeczne, wyróżnienia i inne!

 
 •  
 • Dla partnerów  Zapraszamy do zapoznania się z procesem zostawania naszym partnerem!

 
 •  
 • Blog i newslettery  Zapraszamy do podczytywania bloga
  i newsletterów Xplus i Dynamics Automated!

 
 •  
 • Gdzie jesteśmy  Sprawdź, gdzie jesteśmy w sieci i co gdzie o nas napisano!

 

Zespół naszego biura prasowego zapewni Ci wszystko, czego potrzeba,
aby ułatwić Ci pracę. Zapraszamy do kontaktu!

Izabela Czerska
Młodszy specjalista ds. PR & marketingu
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Interesuje Cię sektor B2B? Nie boisz się wyzwań związanych z nowymi technologiami? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy – jeśli akurat nikogo nie szukamy, a mimo to czujesz, że chcesz tu być, uzasadnij tę wolę – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pragniemy, aby informacje przedstawione na naszej stronie były rzetelne i precyzyjne. W stworzenie tego serwisu włożyliśmy wiele pracy, lecz zdajemy sobie sprawę, że nikt nie jest doskonały. To powiedziawszy, jednak będziemy się starać, dlatego bardzo prosimy o raportowanie wszystkich, choćby najdrobniejszych błędów i niedogodności. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczymy się z Twoim zdaniem. Chcesz nam podpowiedzieć, jak możemy przydawać Ci się bardziej, albo masz pytanie dotyczące serwisu prasowego Xplus? Napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - będziemy odpowiadać i się poprawiać! Dziennikarzy zapraszamy do zakładki Kontakt dla mediów, w sprawie produktów zachęcamy natomiast do korzystania z odsyłacza Kontakt w menu górnym.

Referencje

XPLUS to sprawdzony partner na każdym etapie cyklu życia systemu informatycznego. Kompetencje i zaangażowanie konsultantów Działu Opieki i Wsparcia dają nam pewność, że nasze rozwiązanie informatyczne jest w najlepszych rękach.


― FRESENIUS MEDICAL CARE
Więcej

Pracownicy XPLUS SA to wysoko wykwalifikowani specjaliści posiadający szeroką wiedzę w zakresie organizacji oraz zarządzania. XPLUS oferuje sprawdzone rozwiązania informatyczne i zapewnia profesjonalne wsparcie w prowadzonej działalności biznesowej.


― REPROGRAF
Więcej

Nieprzerwana od 5 lat współpraca jest najlepszym wyrazem naszego zadowolenia z jakości świadczonych usług przez specjalistów z XPLUS SA. Rekomendujemy XPLUS jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera biznesowego.


― Lotos Poligrafia
Więcej

 

O XPLUSWięcej o nas


Kim jesteśmy?
Xplus to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.
Co robimy?
Wdrażamy, utrzymujemy i rozwijamy systemy IT. Opracowujemy metody i narzędzia pozwalające skutecznie zarządzać organizacją w biznesie projektowym. Doradzamy biznesowo i uczymy, jak za ich pomocą sprawnie i skutecznie zdystansować konkurencję.
Dla kogo się staramy?

Jako Xplus wspieramy organizacje zarządzane projektowo, zwłaszcza przedstawicieli branży budowlanej. Jako Dynamics Automated pomagamy zarówno krajowym, jak i zagranicznym przedsiębiorstwom posługującym się system Microsoft Dynamics AX lub go wdrażającym.

Z kim pracujemy?

Uwielbiamy specjalistów i potrafimy ich cenić. Sprawdź, dlaczego warto pracować w Xplus - zajrzyj do menu "Kariera"! Cenimy też naszą sieć partnerską i starannie ją budujemy. Zajrzyj na „O Xplus/Partnerzy” i poznaj bliżej naszych partnerów!

Oferta w pigułce


tab_img

Doradztwo strategiczne i procesowe, projektowanie rozwiązań, wdrożenia i utrzymanie systemów informatycznych, produkcja oprogramowania na zamówienie, Audyty, Szkolenia (dodatkowo, zespół Dynamics Automated organizuje Webinar Wednesdays – w każdą środę omawiamy (po angielsku) kluczowe dla stabilności i rzetelności danych zagadnienia związane z wszelkimi rodzajami testów MS Dynamics AX, pokazujemy też m.in. jak efektywnie szkolić użytkowników.

tab_img

Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Dynamics NAV, PPM, EMCS, Sharepoint, Jet Reports, Webcon BPS, Xplus Contract Management (XCM)

tab_img

Rodzinę produktów Dynamics Automated (trademark Xplus) tworzą dwie grupy produktów: ABC i MMM. Każda z nich składa się z 3 rozwiązań. ABC to Executive Automats (EA), Knowledge Base (KB) i Development Cycle (DC), na MMM składają się: Budget Master (BM), Efforts Meter (EM) i Results Mentor (RM). Xplus jest też autorem rozwiązania wertykalnego dla branży budowlanej (Xplus Contract Management, XCM) oraz rozwiązania wspierającego proces obiegu faktur (Xplus Purchase Invoice Workflow, XPIW).

Ciekawostki o Xplus

 

Poznaj nas trochę bliżej – oto kilka niecodziennych pomysłów, które zrealizowaliśmy, żeby móc zapewniać naszym klientom jakość, której sami pragniemy:

 

 • 2 autorskie metodyki
 • 8 autorskich narzędzi
 • 100 wskaźników efektywności operacyjnej
 • 30 kategorii nakładów Xplus

 • 12 parametrów łańcucha przetwarzania mocy na wartość
 • 7 proporcji struktury mocy
 • footer_logo
 •   Puławska 435 A 02-801 Warszawa
 •   +48 22 295 02 50
 •   +48 22 295 02 99
 • biuro@xplus.pl

Najnowsze tweety

  

Używamy plików cookies na tej stronie.

Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies w naszej witrynie, zobacz naszą politykę prywatności.