Automatyczne testy w AX: rejestracja na darmowe webinaria już otwarta

 

 • Złoty partner Microsoft

  Od czerwca 2004 r. (podpisanie umowy partnerskiej z Microsoft Business Solutions) przeprowadziliśmy wiele udanych wdrożeń, modyfikacji oraz popraw wydajności aplikacji MS Dynamics AX. Obecnie posiadamy najwyższy status partnera Microsoft – Gold Certified Partner.

   

   

 
 • Rozwiązanie nagrodzone tytułem TOP BUILDER

  W 2010 r. nagrodzeni prestiżowym tytułem TOP BUILDER 2010 za najbardziej innowacyjne rozwiązanie międzynarodowych targów budowlanych BUDMA 2010.

   

 • W Microsoft Dynamics President’s Club

  Od 2010 r., jako jedyny polski partner, w elitarnym klubie Microsoft Dynamics President’s Club, który zrzesza 5% najlepszych partnerów tego największego na świecie dostawcy rozwiązań informatycznych.

   

   

   

 
 • Certyfikatowane autorskie rozwiązanie XCM

  W 2011 r. jako jedyni na rynku polskim otrzymaliśmy certyfikat dla naszego autorskiego rozwiązania Xplus Construction Management (XCM) – Certified for Microsoft Dynamics AX.

   

   

 • Czołowy dostawca zintegrowanych systemów IT

  Naszą misją jest być czołowym dostawcą zintegrowanych systemów IT dla firm projektowych, produkcyjnych, handlowo-dystrybucyjnych i FMCG. Nasze doświadczenie, narzędzia i znajomości specyfiki branży potwierdzone licznymi referencjami przynoszą naszym klientom wiele wartości dodanych, takich jak minimalne ryzyko wdrożeniowe.

 
 • Notowani na NewConnect

  Od maja 2008 r. notowani na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

   

   

   

   

 

17 lutego odbędzie się webinarium, podczas którego zgłębimy temat testów w MS Dynamics AX. W trakcie tego szkolenia przedyskutujemy niektóre z czynników krytycznych wpływających na jakość optymalizacji procesu testowania.

 

Każde duże wdrożenie, niezależnie od metodologii mu przyświecającej, wymaga testów. Powinny być one kluczowymi elementami wszystkich harmonogramów. Jednakże w rzeczywistości nierzadko są one pomijane. Dzieje się tak, ponieważ testowanie wymaga dużej ilości czasu, a w rezultacie również kosztów. Oprócz tego, po wielu seriach testów, testerzy i użytkownicy końcowi są zmęczeni, niemożliwe jest więc utrzymanie przez nich stałej, wysokiej jakości przeprowadzanych procesów.

 

Testowanie jest podświadomie postrzegane jako proces, który nie przynosi żadnej wartości, gdyż, de facto, nie wytwarza się podczas niego nic nowego. Prace testowe wymagają dziesiątek powtarzalnych akcji, które, powiedzmy szczerze, nie są ani trochę ekscytujące, i które sprawiają, że firmy pomijają dokładne testowanie, co skutkuje większymi nakładami pracy w fazach kolejnych.

 

Ponadto, problem ten oddziałuje na testy regresji, do których odniesiemy się podczas szkolenia. Testy te mają na celu wykrycie błędów oprogramowania oraz usterek mających swoje źródło w zmianach systemu, w istniejących funkcjonalnych i niefunkcjonalnych obszarach rozwiązania tuż po wykonaniu czynności naprawczych. Głównym zadaniem testów regresji jest określenie, czy zmiana jednego elementu systemu wpływa na inne partie rozwiązania. Prawidłowe testowanie regresji jest jednocześnie nieuniknione i niemożliwe do przeprowadzania ręcznie, dlatego proces ten jest idealnym kandydatem do automatyzacji.

 

W trakcie webinarium zwrócimy także uwagę na testy funkcjonalne i testy wydajności. Określimy, w jaki sposób testować system, żeby sprawdzić jego funkcjonalność oraz jak mierzyć jego wydajność. Testy wydajności zwykle łączą ze sobą trzy kolejne podgrupy testowania: objętości, obciążenia oraz wydolności.

Ze względu na wysokie koszty i niestabilny poziom jakości testowania manualnego, uczynienie go bardziej efektywnym mogłoby być trudne. Jednakże jest to możliwe, i okazuje się być całkiem proste, przy zaangażowaniu automatyzacji.

 

Executive Automats, wchodzące w skład grupy Dynamics Automated, oferują rozwiązania, które pozwalają na:

• Śledzenie, czy proces kończy się sukcesem czy porażką;
• Sprawdzanie, czy wynik operacji takich jak naliczanie rabatów jest poprawny;
• Kontrolowanie wydajności,
• Symulowanie szczytu obciążeń, docelowej liczby użytkowników etc.

 

Wszystkie te zagadnienia zostaną przedyskutowane podczas webinarium, które odbędzie się 17 lutego. Zapraszamy do udziału!

 

Zarejestruj się już teraz.

 

Referencje

XPLUS to sprawdzony partner na każdym etapie cyklu życia systemu informatycznego. Kompetencje i zaangażowanie konsultantów Działu Opieki i Wsparcia dają nam pewność, że nasze rozwiązanie informatyczne jest w najlepszych rękach.


― FRESENIUS MEDICAL CARE
Więcej

Pracownicy XPLUS SA to wysoko wykwalifikowani specjaliści posiadający szeroką wiedzę w zakresie organizacji oraz zarządzania. XPLUS oferuje sprawdzone rozwiązania informatyczne i zapewnia profesjonalne wsparcie w prowadzonej działalności biznesowej.


― REPROGRAF
Więcej

Nieprzerwana od 5 lat współpraca jest najlepszym wyrazem naszego zadowolenia z jakości świadczonych usług przez specjalistów z XPLUS SA. Rekomendujemy XPLUS jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera biznesowego.


― Lotos Poligrafia
Więcej

 

O XPLUSWięcej o nas


Kim jesteśmy?
Xplus to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.
Co robimy?
Wdrażamy, utrzymujemy i rozwijamy systemy IT. Opracowujemy metody i narzędzia pozwalające skutecznie zarządzać organizacją w biznesie projektowym. Doradzamy biznesowo i uczymy, jak za ich pomocą sprawnie i skutecznie zdystansować konkurencję.
Dla kogo się staramy?

Jako Xplus wspieramy organizacje zarządzane projektowo, zwłaszcza przedstawicieli branży budowlanej. Jako Dynamics Automated pomagamy zarówno krajowym, jak i zagranicznym przedsiębiorstwom posługującym się system Microsoft Dynamics AX lub go wdrażającym.

Z kim pracujemy?

Uwielbiamy specjalistów i potrafimy ich cenić. Sprawdź, dlaczego warto pracować w Xplus - zajrzyj do menu "Kariera"! Cenimy też naszą sieć partnerską i starannie ją budujemy. Zajrzyj na „O Xplus/Partnerzy” i poznaj bliżej naszych partnerów!

Oferta w pigułce


tab_img

Doradztwo strategiczne i procesowe, projektowanie rozwiązań, wdrożenia i utrzymanie systemów informatycznych, produkcja oprogramowania na zamówienie, Audyty, Szkolenia (dodatkowo, zespół Dynamics Automated organizuje Webinar Wednesdays – w każdą środę omawiamy (po angielsku) kluczowe dla stabilności i rzetelności danych zagadnienia związane z wszelkimi rodzajami testów MS Dynamics AX, pokazujemy też m.in. jak efektywnie szkolić użytkowników.

tab_img

Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Dynamics NAV, PPM, EMCS, Sharepoint, Jet Reports, Webcon BPS, Xplus Contract Management (XCM)

tab_img

Rodzinę produktów Dynamics Automated (trademark Xplus) tworzą dwie grupy produktów: ABC i MMM. Każda z nich składa się z 3 rozwiązań. ABC to Executive Automats (EA), Knowledge Base (KB) i Development Cycle (DC), na MMM składają się: Budget Master (BM), Efforts Meter (EM) i Results Mentor (RM). Xplus jest też autorem rozwiązania wertykalnego dla branży budowlanej (Xplus Contract Management, XCM) oraz rozwiązania wspierającego proces obiegu faktur (Xplus Purchase Invoice Workflow, XPIW).

Ciekawostki o Xplus

 

Poznaj nas trochę bliżej – oto kilka niecodziennych pomysłów, które zrealizowaliśmy, żeby móc zapewniać naszym klientom jakość, której sami pragniemy:

 

 • 2 autorskie metodyki
 • 8 autorskich narzędzi
 • 100 wskaźników efektywności operacyjnej
 • 30 kategorii nakładów Xplus

 • 12 parametrów łańcucha przetwarzania mocy na wartość
 • 7 proporcji struktury mocy
 • footer_logo
 •   Puławska 435 A 02-801 Warszawa
 •   +48 22 295 02 50
 •   +48 22 295 02 99
 • biuro@xplus.pl

Najnowsze tweety

  

Używamy plików cookies na tej stronie.

Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies w naszej witrynie, zobacz naszą politykę prywatności.