Microsoft Dynamics NAV

Czym jest system Microsoft Dynamics NAV?

 

Microsoft Dynamics NAV to oprogramowanie biznesowe obsługujące wiele języków i walut, umożliwiające małym i średnim przedsiębiorstwom zarządzanie finansami, łańcuchem dostaw i personelem, a w konsekwencji pozwalające zapewnić najwyższą jakość obsługi klientów. Jest łatwe do wdrożenia i proste w obsłudze, a przy tym wspiera rozwój firmy. Można zacząć od najbardziej niezbędnych funkcji, a następnie rozszerzać system w miarę potrzeb – zarówno w chmurze, jak i na serwerach lokalnych.

 

Microsoft Dynamics NAV to oprogramowanie do zarządzania dla małych i średnich firm umożliwiające zachowanie pełnej kontroli nad kluczowymi procesami biznesowymi, usprawnienie łańcucha dostaw i uzyskanie wiedzy analitycznej niezbędnej pracownikom do skutecznej realizacji zadań.

 

Działa tak, jak chcesz

 

Nasz system do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) jest łatwy we wdrożeniu i użytkowaniu. Dzięki temu można szybko i sprawnie pokonać ograniczenia obecnie używanego oprogramowania księgowego, które jest niewydajne i niedopasowane do potrzeb Twojej firmy. Użytkownik rozumie system. Oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV wygląda i działa jak Microsoft Office. Dzięki temu każdy może od razu rozpocząć pracę z systemem. Oprogramowanie działa zgodnie z potrzebami. System Microsoft Dynamics NAV został dostosowany do potrzeb poszczególnych ról w organizacji, dzięki czemu wszyscy pracownicy mogą uzyskać szczegółowe informacje o realizowanych na co dzień zadaniach. Szybki dostęp do właściwych danych umożliwia nie tylko rozwiązywanie bieżących problemów, lecz także planowanie przyszłych działań.

 

Użytkownik określa sposób pracy. Oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV umożliwia pracę w dowolnym miejscu i czasie – w biurze, w domu, w podróży. Opcje wdrożenia w chmurze i w środowisku lokalnym gwarantują elastyczność wyboru rozwiązania najlepszego dla przedsiębiorstwa.

 

Komunikacja, współpraca, działanie – najskuteczniejsze podejście do prowadzenia firmy

Connect. Collaborate. Deliver. It’s the best way to run your business.

 

Funkcje oprogramowania Microsoft Dynamics NAV oraz jego wydajność i łatwość użytkowania zostały docenione przez ponad 94 tysięcy przedsiębiorstw działających w różnych branżach i pochodzących z wielu krajów.

 

Zarządzanie finansami

Skuteczniej kontroluj finanse przedsiębiorstwa. Ogranicz koszty, zachowaj zgodność z przepisami, uzyskaj pełny, przejrzysty obraz aktywów i przepływów pieniężnych.

 

Analiza danych biznesowych i raportowanie

Podejmuj decyzje na podstawie rzetelnej wiedzy, a nie w reakcji na nieprzewidziane zdarzenia. Uzyskaj już dziś istotne informacje i zalecenia dotyczące działań, które należy podjąć w przyszłości.

 

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Wykorzystaj łańcuch dostaw, aby przyspieszyć rozwój firmy. Zoptymalizuj harmonogramy produkcji i dostawy, obniż koszty magazynowania i wykorzystaj możliwości rozwoju przedsiębiorstwa.

 

Zarządzanie sprzedażą, usługami i projektami

Skoncentruj się na klientach. Zwiększ sprzedaż, zarządzaj projektami i procesami oraz uzyskaj wszystkie elementy niezbędne do zapewnienia zadowolenia klientów na każdym etapie ich obsługi.

 

Źródło: http://www.microsoft.com/pl-pl/dynamics/erp-nav-overview.aspx

 

 

Skontaktuj się z nami Wróć do listy rozwiązań
  • footer_logo
  •   Puławska 435 A 02-801 Warszawa
  •   +48 22 295 02 50
  •   +48 22 295 02 99
  • biuro@xplus.pl

Najnowsze tweety

  

Używamy plików cookies na tej stronie.

Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies w naszej witrynie, zobacz naszą politykę prywatności.