branza-projektowa 
 

Branża projektowa

System Microsoft Dynamics AX oferuje wielofunkcyjne rozwiązania pomagające firmom projektowym zarządzać złożonymi procesami biznesowymi bez konieczności ponoszenia kosztów rozbudowanej, drogiej infrastruktury informatycznej.

dystrybucja 
 

Dystrybucja

Microsoft Dynamics AX to efektywny system ERP dla dystrybucji i zarządzania łańcuchem dostaw. Rozwiązanie pozwala na przejrzystość danych sprzedażowych, poziom zapasów i harmonogramów wysyłki produktów.

 

 

produkcja 
 

Produkcja

Architektura rozwiązania Microsoft Dynamics AX zapewnia przejrzysty i łatwy dostęp do informacji niezależnie od specyfiki produkcji. Narzędzia dostępne wraz z rozwiązaniem pozwalają na dostosowanie zakresu i formy prezentowanych informacji do konkretnej roli pracownika w organizacji.

retail 
 

Retail

Systemy Microsoft Dynamics klasy ERP pozwalają na maksymalne wykorzystanie potencjału firmy oraz zwiększenie jej zysków, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, dzięki lepszemu skomunikowaniu oraz umożliwieniu detalistom wszechstronnych i proaktywnych działań.

 

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE WEBINARUM!

 

Rozwiń skrzydła z Microsoft Dynamics CRM

 

Microsoft Dynamics CRM to rozwiązanie informatyczne wspierające zarządzanie procesami: marketingu, sprzedaży czy obsługi klienta.

 

CZEGO NAUCZĘ SIĘ NA WARSZTATACH?

 

Jak prognozować sprzedaż i reagować na zagrożenia
Jak zarządzać działaniami przedstawicieli handlowych
Jak analizować portfel klientów w celu dopasowania działań sprzedażowych

 

AGENDA SPOTKANIA

 

Rejestracja i aktualizacja prognozy sprzedaży
Analiza prognozy sprzedaży i planowanie działań
Weryfikacja i rozliczanie pracy handlowców
Analiza potencjału i rentowności klienta
Planowanie działań up-sale i cross sale
Zachęcamy do wczesnej rejestracji. Prosimy o przygotowanie pytań – po spotkaniu odpowiedzi na wszystkie pytania zadane w trakcie sesji przyślemy wraz z nagraniem i slajdami.

 

Przy rejestracji udziału zalecamy użycie imiennego e-maila, prosimy także o korzystanie z przeglądarki Internet Explorer w trakcie trwania webinarium.

 

O prezenterze

Szymon Świątek


Od 2009 Szymon zajmuje się wdrażaniem, rozwojem i utrzymaniem systemów Microsoft Dynamics CRM i BPS. Swoją karierę zaczynał jako pracownik działu marketingu a obecnie kieruje pracownią CRM. W pracy zawodowej zrealizował wiele projektów w firmach z branży dystrybucyjnej, produkcyjnej, mediowej, wydawniczej i.in.


 

Informacje podstawowe o warsztatach


Tytuł: Rozwiń skrzydła z Microsoft Dynamics CRM
Data: czwartek, 12 listopada 2015
Godzina: 11:00–11:45
Czas trwania: 45min

 

Jeśli proponowany termin jest dla Państwa z jakiegokolwiek względu niewygodny, prosimy o kontakt - istnieje możliwość otrzymania materiałów (włącznie z nagraniem) na prośbę a także automatycznego otrzymania zaproszenia na kolejne webinarium o tej samej lub zbliżonej tematyce.


 

Rejestracja zamknięta

Zamów takie warsztaty! Wróć do listy wydarzeń

Referencje

XPLUS to sprawdzony partner na każdym etapie cyklu życia systemu informatycznego. Kompetencje i zaangażowanie konsultantów Działu Opieki i Wsparcia dają nam pewność, że nasze rozwiązanie informatyczne jest w najlepszych rękach.


― FRESENIUS MEDICAL CARE
Więcej

Pracownicy XPLUS SA to wysoko wykwalifikowani specjaliści posiadający szeroką wiedzę w zakresie organizacji oraz zarządzania. XPLUS oferuje sprawdzone rozwiązania informatyczne i zapewnia profesjonalne wsparcie w prowadzonej działalności biznesowej.


― REPROGRAF
Więcej

Nieprzerwana od 5 lat współpraca jest najlepszym wyrazem naszego zadowolenia z jakości świadczonych usług przez specjalistów z XPLUS SA. Rekomendujemy XPLUS jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera biznesowego.


― Lotos Poligrafia
Więcej

 

Nasze usługi

Skorzystaj z naszego doświadczenia wdrożeniowego, znajomości sektora budowlanego i specyfiki biznesu zarządzanego projektowo.
Oferujemy także usługi programistyczne na zamówienie. Pomagamy zwiększyć efektywność operacyjną i ekonomiczną firmy.

 • Wdrożenia i utrzymanie
  systemów informatycznych

  Wdrażamy, serwisujemy i rozwijamy systemy IT. Nasze metodyki zapewniają wdrożeniom wzrost wskaźników jakościowych i poprawę organizacyjną.

 • Projektowanie rozwiązań

  W duchu autorskich metodyk zwinnych stworzonych na bazie najlepszych praktyk projektujemy na zamówienie systemy informatyczne i bazy danych według specyfikacji klienta.

 • Doradztwo
  strategiczne i procesowe

  Consulting w zakresie budowy architektury korporacyjnej, konsolidacji i optymalizacji procesów biznesowych oraz wyboru rozwiązania.

 • Audyty

  Audytujemy architekturę IT, bezpieczeństwo
  i wydajność systemów informatycznych oraz baz danych, koszty utrzymania IT.

 • Produkcja oprogramowania
  na zamówienie

  Masz pomysł na rozwiązanie i szukasz wykonawcy? Opowiedz nam, czego potrzebujesz, daj nam chwilę
  i odbierz skrojony na miarę produkt!

 • Szkolenia

  Z zainteresowanymi chętnie dzielimy się bezcenną wiedzą specjalistyczną na temat zarządzania projektami i wdrażanych rozwiązań, w tym narzędzi autorskich.

Zwinny postęp

analiza-funkcjonalna
Analiza funkcjonalna
projekt
Prototyp
i projekt
uwagi
Uwagi
użytkownika
produkcja
Produkcja
i prezentacja
uwagi
Uwagi
użytkownika
testy-szkolenia
Testy
i szkolenia
optymalizacja-rozwiązania
Optymalizacja
rozwiązania
utrzymanie-rozwój
Utrzymanie
i rozwój
 

Główne rozwiązania

 MS Dynamics AX

 

 MS Dynamics CRM

 

 Dynamics Automated

Gwarancja wydajności

Jako jedyna firma formalnie gwarantujemy poziom wydajności środowisk Oracle i MS SQL. Sprawdź, jak poradziliśmy sobie u naszych klientów!


Czytaj dalej

 • footer_logo
 •   Puławska 435 A 02-801 Warszawa
 •   +48 22 295 02 50
 •   +48 22 295 02 99
 • biuro@xplus.pl

Najnowsze tweety

  

Używamy plików cookies na tej stronie.

Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies w naszej witrynie, zobacz naszą politykę prywatności.